Key Account Manager - FMCG až 55 000 Kč Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho mezinárodního klienta s vedoucím postavením v oblasti FMCG - kosmetika a domácí potřeby s ročním obratem 1 mlrd. Kč hledáme zkušeného obchodníka na pozici: Key Account Manager
- VŠ, SŠ vzdělání
- zkušenost na pozici Key Account Manager/KAM junior v FMCG sektoru
- prokazatelné obchodní výsledky
- vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti
- orientace na cíl, vysoká motivovanost, proaktivní a cílevědomá osobnost
- analytické schopnosti, preciznost
- týmový hráč s organizačními dovednostmi
- znalost anglického jazyka výhodou
- řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

- celková spolupráce s mezinárodními řetězci (jednání, smluvní podmínky, rozvoj spolupráce se svěřenými zákazníky, řízení vztahů)
- plnění prodejních cílů v rámci celé produktové řady
- analýza prodejních výsledků

Nabízíme

fixní plat až 55 000 Kč dle zkušenosti + čtvrtletní bonusy
zázemí mezinárodní společnosti
přátelské prostředí
služební vozidlo
5 týdnů dovolené, 3 sick days, stravenky, Multisport, příspěvek na dopravu atd.

Praha

50000 - 60000 Kč/měsíc