Obchodní zástupce - junior - zdravotnické přístroje / ČR Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro významnou obchodní společnost zastupující přední zahraničních výrobce zdravotnických přístrojů a techniky se sídlem na kraji Prahy, hledáme pro region celé České republiky vhodného kandidáta/kandidátku do sales týmu.
* SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání - zdravotnictví či zdravotnická technika, přírodní vědy nutné
* Vhodné i pro čerstvé absolventy VOŠ či VŠ s příslušným vzděláním
* Komunikativní znalost AJ podmínkou (zaškolení, manuály, kontakty s dodavatelem)
* Velmi dobré prezentační dovednosti
* Cílevědomost, vysoká míra sebemotivace
* Ochota cestovat po svěřeném regionu
* Řidičský průkaz skupiny B
* Bydliště Praha a okolí

Nástup ihned / dohodou

Náplň práce

* Zodpovědnost za prodej svěřeného portfolia zdravotnických přístrojů pro nemocnice
* Vyhledávání nových obchodních příležitostí, akvizice
* Jednání s managementy nemocnic, účast ve výběrových řízeních na dodavatele, sledování vypisování veřejných zakázek a tendrů
* Péče o stávající zákazníky a poskytování after sales servisu
* Aktivní organizace a vedení seminářů a školení pro obsluhu přístrojů
* Aktivní kontakt se zahraničními dodavateli - především písemně a telefonicky
* Sledování konkurence, podpora prodeje, reporting

* Práce v regionu ČR

Nabízíme

* Zázemí stabilní společnosti
* Odborné zaškolení
* Práci v mladém a dynamickém kolektivu
* Finanční ohodnocení odpovídají pracovnímu výkonu (fix + bonusy)
* Služební automobil, PC, mobilní telefon
* Nástup dohodou

Praha

30000 - 50000 Kč/měsíc