Obchodní zástupce s AJ (neaktivní nabídka)

Požadavky

Jste nadšený obchodník s technickým backroundem, pro kterého není problém komunikovat v angličtině?

Pro našeho klienta specializujícího se na výrobu izolačních materiálů, průmyslových a potravinových obalů, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici obchodní zástupce.

Jaký by měl být Váš profil?
- máte zkušenosti s obchodem
- umíte dobře komunikovat v AJ
- máte minimálně SŠ vzdělání
- jste ochoten cestovat v rámci ČR, případně navazovat spolupráci v zahraničí (2-3 dny v týdnu)
- jste aktivním řidičem
- Vaše prezentační schopnosti jsou na vysoké úrovni
Výhodou bude pokud:
- máte zkušenosti s obalovými či izolačními materiály
- ovládáte další cizí jazyk

Náplň práce

Jaká bude Vaše pracovní náplň?
- vyhledávání nových obchodních příležitostí a akvizice nových zákazníků v rámci ČR
- péče o stávající klienty, reakce na jejich potřeby, nabízení kompletního portfolia služeb
- zavádění nových klientů do interního systému, vytváření smluvních dokumentů
- spolupráce s dalšími oddělením ve společnosti

Nabízíme

Co Vám firma nabízí?
- adekvátní finanční ohodnocení
- stravenky
- služební auto
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dovolenou