Obchodní zástupce - pozemní přepravy, flexi pozice Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho klienta, zavedenou spediční společnost, hledáme vhodného kandidáta/tku na výše uvedenou pracovní pozici.

Jedná se o menší společnost s osobním a individuálním přístupem založeným na důvěře ke svým zaměstnancům. Co to znamená v praxi?

- volná pracovní doba
- možnost pracovat odkudkoliv
- neomezená dovolená
- žádná KPI´s
- Min. středoškolské vzdělání
- Mírně pokročilá znalost Aj výhodou - ne podmínkou
- Praxe jako obchodní zástupce v pozemních přepravách - navázané kontakty
- Komunikační a prezentační dovednosti, flexibilita
- Orientace na zákazníka, proaktivní jednání
- Samostatnost, schopnost organizovat si vlastní čas
- Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- Uživatelská znalost PC

Náplň práce

- Odpovědnost za prodej služeb ve svěřené oblasti
- Vyhledávání nových klientů
- Péče o stávající klienty
- Příprava nabídek a cenových kalkulací
- Analýza trhu a konkurence
- Reporting nadřízenému

Nabízíme

- Zázemí stabilní společnosti
- Příjemné a přátelské pracovní prostředí
- Zajímavé finanční ohodnocení- fixní mzda + pohyblivá složka
- Řada bonusů a zaměstnaneckých výhod
- Možnost osobního růstu
- Auto, služební telefon, notebook
- Termín nástupu dle dohody

Praha

30000 - 50000 Kč/měsíc