Obchodní zástupce Morava – spedice, doprava (neaktivní nabídka)

Požadavky

Naším klientem je česká spedičně-logistická společnost. Pro region Morava hledáme vhodné kandidáty/tky na výše uvedenou pracovní pozici.
• SŠ vzdělání
• Komunikativní znalost AJ nebo NJ vítána, ale není podmínkou
• Obchodní praxe nutná - ideálně v oboru doprava, spedice, logistika
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, obchodní duch
• Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
• ŘP skupiny B, ochota cestovat

Náplň práce

• Kompletní vedení obchodních případů
• Akvizice nových zákazníků a následná péče
• Nabídka spedičních a logistických služeb
• Obchodní návštěvy, kalkulace cenových nabídek

Nabízíme

• Motivující platové ohodnocení (pevná mzda + bonusy)
• Možnost seberealizace v české a dynamicky se rozvíjející firmě
• Další firemní benefity
• Tlf, notebook, auto

25000 - 35000 Kč/měsíc