Obchodní zástupce - ■ Speciální chemikálie ■ (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho významného klienta - českou společnost působící v oblasti výroby a distribuce širokého spektra chemikálií, hledáme schopného kandidáta na výše uvedenou pozici - pro region Severní Čechy.
- VÝHODOU: Vzdělání v oblasti přírodních věd (ideálně chemicky orientovaný obor)
- PODMÍNKOU: Zkušenosti na obchodní pozici
- Strategické uvažování, vyjednávací schopnosti
- Časovou flexibilitu a ochotu cestovat
- Výborné komunikační schopnosti, pozitivní přístup

Náplň práce

- Prodej širokého portfolia speciálních chemikálií v přiděleném regionu ČR
- Vedení obchodních případů - vyjednávání, příprava smluv, zpracování tendrů
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Tvorba obchodního plánu a strategie

Nabízíme

- Flexibilní pracovní dobu
- Komplexní zaškolení na danou pozici: detailní znalost produktů, systém práce, IS
- Zázemí stabilní české společnosti, působící v daném segmentu již téměř 30 let
- Zaměstnanecké benefity (stravenky, dovolená navíc, pestrý bonusový / provizní systém)
- Služební automobil, notebook, telefon i pro soukromé použití

30000 - 40000 Kč/měsíc