Obchodní zástupce v chemii a potravinářství (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho významného klienta stabilní obchodní společnost se zahraničním vlastníkem a dlouholetou tradicí v oblasti potravinářského průmyslu hledáme kandidáta na pozici Obchodní zástupce.
Stačí mít v sobě obchodního ducha a náklonost pro segment chemie a potravinářství!
- SŠ vzdělání
- aktivní AJ na komunikativní úrovni
- zkušenost s obchodováním
- samostatnost, dobré organizační a komunikativní schopnosti
- reprezentativní vystupování
- dobrá znalost s MS Office
-řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

- komunikace se stávajícími zákazníky a akvizice nových
- komunikace s dodavateli,
- práce v terénu

Nabízíme

-automobil
- dlouhodobou spolupráci se stabilní zavedenou společností, kontrakt na dobu
určitou
- práci v malém a velmi přátelském kolektivu (neformální prostředí), rodinnou
atmosféru
- intenzivní podporu kolegů v kanceláři
- odpovídající mzdové ohodnocení
- stravenky
- 25 dní dovolené
- flexibilní pracovní doba
- plný pracovní úvazek

30000 - 40000 Kč/měsíc