Obchodní zástupce pro Čechy-obalová technika Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost vyrábějící balicí stroje, hledáme obchodního zástupce na výše uvedenou pracovní pozici. Vítáme kandidáty z Čech.
- SŠ/VŠ vzdělání technického – strojní nebo potravinářského směru
- Komunikativnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce
- Dobré prezentační schopnosti a obchodní dovednosti, silná orientace na
výsledek
- AJ B2 nebo NJ B2
- Ochota cestovat – velmi časté služební cesty po celé ČR

Náplň práce

- Aktivní vyhledávání nových zákazníků a obchodních příležitostí v oblasti hotelů,
restaurací,
masných výroben, bio výrobců apod.
- Systémové řešení a návrhy způsobu balení
- Péče o zákazníky
- Samostatné vedení obchodních případů a koordinace souvisejících činností-
instalace,servis
- Zpracování nabídek-prezentace navržených řešení zákazníkům
- Praxe výhodou

Nabízíme

- Zázemí velké zahraniční společnosti
- Notebook, telefon, služební automobil k soukromému použití
- Zajímavou pracovní příležitost s odpovídajícím mzdovým ohodnocením
- Zaměstnanecké výhody, bonusy

Praha

30000 - 40000 Kč/měsíc