Směnový mistr skladu s NJ nebo AJ - mzda až 45 000 Mohelnice (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho klienta, mezinárodní dopravní společnost, hledáme vhodné kandidáty nebo kandidátky na výše uvedenou pozici.
SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici min. 3 roky
- Komunikativní znalost AJ nebo NJ
- Zkušenost s vedením lidí
- Samostatnost, spolehlivost a pečlivost
- Znalost logistických procesů výhodou
- Znalost SAP výhodou
- Ochota pracovat na dvě směny

Náplň práce

- Nastavení logistických procesů a plnění zadaných plánů
- Organizace a řízení práce směny
- Dohled nad dodržováním definovaných standardů a pracovních postupů
- Řešení otázek BOZP, plánování směn atd.

Nabízíme

- Zajímavou práci v nadnárodní společnosti
- Zajímavé platové ohodnocení
- Firemní benefity (příspěvek na penzijní připojištění, stravenky,atd..)
- Místo výkonu práce Mohelnice

Mohelnice

35000 - 45000 Kč/měsíc