Fakturant/ka - Praha 4 Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho klienta, bytové družstvo se sídlem na Praze 4, hledáme vhodné kandidáty na pozici Fakturant/ka - Praha 4 pro SVJ a BD.

Požadujeme:

* Úplné středoškolské vzdělání ekonomického směru
* Praxe na obdobné pozici je výhodou
* Znalost práce na PC
* Znalost účetního systému Sysel, Domovník je výhodou
* Zkušenost s účtováním mezd a znalost mzdové problematiky je výhodou
* Samostatnost, zodpovědnost a komunikativnost

Náplň práce:

* Administrativa spojená s vedením účetnictví pro SVJ a BD
* Vyúčtování služeb
* Zpracování daňového přiznání k dani z příjmu
* Fakturace
* Komunikace a osobní kontakt s klienty

Nabízíme:

* Práci na hlavní pracovní poměr i částečný úvazek
* Malý kolektiv (10 zaměstnanců)
* Možnost částečné práce z domova (vhodné pro maminky s dětma i aktivní důchodce)
* Flexibilní pracovní doba
* Mobilní telefon
* Stravenky
* Místo výkonu práce: Praha 4

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Mobilní telefon
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Možnost občasné práce z domova

Praha

18000 - 30000 Kč/měsíc