Specialista výroby Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která je předním evropským výrobcem a dodavatelem tepelných výměníků, navržených na základě potřeb zákazníka, hledáme vhodného kandidáta na pozici specialista výroby.

Náplň práce:

* výroba polotovarů a montáž výměníků tepla
* seřizování strojů (lis, expandér, vlásenkostroj)
* obsluha strojů při vlastní výrobě
* nastavovaní parametrů výroby dle výkresové dokumentace
* základní údržba svěřeného strojního zařízení
* příprava materiálu pro výrobu
* kontrola kvality vyráběných položek
* předávání stroje a údržba pracoviště
* spolupráce s oddělením technologie a údržby

Požadujeme:

* plnění výkonových cílů a dodržování výrobního taktu
* odpovědnost za výrobu zakázek v určeném termínu
* orientace ve výkresové dokumentaci
* zkušenosti s obsluhou a seřizováním strojních zařízení
* schopnost samostatně řešit mimořádné situace
* preciznost a odpovědnost za kvalitu vyráběných položek
* dodržování pravidel BOZP a ostatních výrobních standardů
* flexibilitu v rámci obsluhy více výrobních zařízení
* schopnost zajišťování nestandardního výrobního sortimentu
* potřebná fyzická zdatnost
* ochota pracovat ve směnném provozu – krátký/dlouhý týden

Nabízíme:

* práci na HPP
* odborná školení
* měsíční bonusy
* osobní ohodnocení
* přátelský a spolupracující kolektiv
* příspěvek na dopravu
* příspěvek na kulturní akce
* příspěvek na stravování
* multisport karta
* team buildingové akce
* místo výkonu práce: Praha 5

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky. Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou.

Nabízíme

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Příspěvek na dopravu
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Vzdělávací kurzy, školení
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Firemní akce

Praha

20000 - 40000 Kč/měsíc