Dělník - chemik Ústí nad Labem (neaktivní nabídka)

Tento inzerát již není aktivní. Inzerent ho stáhl z nabídky. Prosím vyberte si z podobných aktivních inzerátů.

Požadavky

Základními požadavky na pozici dělník - chemik jsou:
- ukončené středoškolské vzdělání v oboru chemie, elektro, strojírenství..
- dobrá fyzická kondice
- nadšení pro věc

Náplň práce

Volná pozice dělník-chemik v Ústí nad Labem!
Do Ústecké tradiční společnosti hledáme fyzicky zdatné kandidáty na pozici dělník-chemik. Náplní práce úspěšných kandidátů bude:
- obsluha technologických zařízení
- kontrola aparátů a nádrží
- provádění menších servisních zásahů

Nabízíme

Benefity:
-pracovní doba stanovená na 37,5 hodin týdně
-5 týdnů dovolené
-závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
-příspěvek na penzijní připojištění
-odborný rozvoj zaměstnanců, intenzivní jazykové kurzy
-příspěvek na rekreaci zaměstnanců a jejich dětí
-zvýhodněné zaměstnanecké parkování soukromých vozidel

Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní formulář či nám pošlete svůj životopis v anglickém a českém jazyce na email s uvedením referenčního čísla pozice.

Pokud jste již u nás absolvoval(a) vstupní pohovor, kontaktujte prosím emailem přímo svého konzultanta.Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz


Přečtěte si prosím pozorně následující text a uvádějte jej vždy společně s Vaším mailem/dopisem, jinak nebudeme moci pracovat s Vašimi zaslanými údaji.
Souhlasím, aby společnost Grafton Recruitment s.r.o., sídlem Na Poříčí 3a, Praha 1, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Pro plné znění klikněte na http://www.uoou.cz/uoou.aspx?menu=4&submenu=5&loc=20.

Ústí nad Labem

18000 CZK/m