Personální konzultant s AJ- perm, bez akvizice firem Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

Do našeho pětičlenného týmu hledáme lidsky příjemného a profesně schopného kolegu nebo kolegyni s energií, dravostí a dobrou náladou. Hledáme někoho, kdo má rád dynamiku a práci s lidmi. Úspěšný je u nás ten, kdo je houževnatý, kdo pracuje týmově a ten, kdo se nebojí hledat řešení.

Co od Profeskontaktu nečekejte:
aktivní obchod, neosobní přístup, open space, přemrštěné cíle, KPI, jednotvárnost obsazovaných pracovních pozic, recruitment dělnických profesí
* Ukončené VŠ vzdělání podmínkou
* Praxe na stejné či obdobné pozici VÝHODOU
* Komunikativní znalost AJ na minimální úrovni B2 podmínkou
* Empatii, organizační schopnosti
* Schopnost pracovat s infomacemi, přemýšlení v souvislostech
* Uživatelskou znalost MS Office, Internet
* Obchodní myšlení, tah na branku, schopnost se prosadit
* Důslednost, samostatnost

Náplň práce

* Pravidelný kontakt se svěřenými a stálými klienty, poskytování zákaznického servisu
* Samostatná organizace výběrových řízení, posuzování životopisů, vedení pohovorů
* Doporučování vhodných kandidátů, zjišťování zpětných vazeb
* Tvorba inzerce, práce s databázemi a sociálními sítěmi
* Aktivní týmová spolupráce s ostatními konzultanty
* Zajištění související administrativa

Nabízíme

* Zázemí stabilní společnosti
* Zavedené a profitabilní zákaznické portfolio
* Pečlivé zaškolení, práci v dynamickém kolektivu
* Vlastní kancelář, notebook, telefon
* Fixní mzdu plus bonusy
* Řadu benefitů – stravenky, kurzy, vzdělávání, týden dovolené navíc, placené MHD
* Pracoviště - Praha 7 Holešovice
* Nástup dle dohody

Praha