Sales assistant - pařížská ulice (neaktivní nabídka)

Tento inzerát již není aktivní. Inzerent ho stáhl z nabídky. Prosím vyberte si z podobných aktivních inzerátů.

Požadavky

Job Description
Jedním z mých důležitých klientů je prémiová francouzská módní společnost, která je zastoupena v České Republice velmi luxusním butikem nacházejícím se v Pařížské ulici. V současnou chvíli jsou dveře do této společnosti otevřeny, pokud splňujete níže uvedené, neváhejte využít skvělé příležitosti.

Co od Vás potřebujeme?
Hledáme motivovaného, společenského, komunikativního kandidáta se zaměřením na vytříbený zákaznický servis, ale také s úsměvem na tváři. Neméně důležitá je pro nás zkušenost v oblasti prodeje, ideálně segment luxury. Pokud si chcete pohovořit bez stresu s našimi zákazníky, je nutné ovládat pokročile Angličtinu, další jazyk samozřejmě uvítáme :)

Jaká bude náplň práce?
Jediné, co od Vás potřebujeme, je podávání špičkového servisu naší náročné klientele.

Co můžete za Vaši práci očekávat?
Čeká Vás luxusní pracovní prostředí, multikulturní prodejní team, zajímavá produktová školení, vzdělávací programy, nabytý balíček benefitů a nadprůměrné finanční ohodnocení. Více informací na osobním setkání :)

Jak se přihlásit
Zaujala Vás tato pozice? Odpovídá Váš profil našim požadavkům? Chcete se zúčastnit výběrového řízení?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.