Zámečník / pouze ranní směna (25 - 32.000 Kč) Šternberk (neaktivní nabídka)

Tento inzerát již není aktivní. Inzerent ho stáhl z nabídky. Prosím vyberte si z podobných aktivních inzerátů.

Požadavky

* vyučen v oboru, nebo příbuzném oboru
* svářečský průkaz výhodou
* orientace ve výkresové dokumentaci

Náplň práce

* práce ve výrobní hale
* kompletace výrobků dle výkresové dokumentace
* svařování, broušení, řezání
* dělení materiálu
* jednosměnný provoz

Nabízíme

* školení k získání svářečského průkazu
* příspěvek na dopravu
* stravenky 70 Kč
* dovolená 23 dní
* Místo výkonu práce: Šternberk

Poznámka

Společnost LIFTMONT CZ s.r.o. se zaměřením na výrobu výtahů, hledá zámečníka. Příspěvek na dopravu a stravování, 23 dnů dovolené. Možnost získání profesní kvalifikace!

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx) na emailovou adresu i.hola@jobscontact.cz. Pokud jste již v minulosti s námi komunikovali, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.
Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.
Další pracovní nabídky naleznete na stránkách http://jobscontact.cz/nabidky-prace/. Práce také vhodná pro zámečník, svářeč, dělník, výroba, montáž, zámečnické práce, pracovník montáže.
A co VÍCE? Naše stránky také poskytují ZDARMA službu tzv. AGENTA, prostřednictvím kterého Vám budeme zasílat nové pracovní nabídky, které zvýší Vaše šance získat nové zaměstnání
Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší agentury, udělujete souhlas společnosti Jobs Contact Consulting, s.r.o., se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 a LIFTMONT CZ s.r.o. se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým Jobs Contact Consulting, s.r.o. a LIFTMONT CZ s.r.o. se těší na spolupráci s Vámi!

Šternberk

25000 - 32000 Kč za měsíc