Praha 2 Karlovo n. - zástupce vedoucí/HO prodejny Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

Baví Vás práce v maloobchodě a rádi komunikujete se zákazníky? Chcete mít na starosti přidělený úsek a navíc získávat další zkušenosti jako zástupce vedoucí/ho? Pak hledáme právě vás.
* Práce na krátký/dlouhý týden
* Směny nejčastěji začínají od 6. hodiny ráno
* Podrobněji s vámi směny probereme při pohovoru
* Na směnách se spolu domluvíme

Náplň práce

* Zodpovídat za objednávky zboží, inventury, příjem a doplnění zboží v přiděleném úseku
* Vyřizovat případné reklamace zákazníků
* Zastupovat vedoucí/ho prodejny
* Organizovat práci na prodejně

Nabízíme

* Každou hodinu navíc vám zaplatíme
* Přistupujeme ke každému přátelsky
* Podporujeme rozvoj a růst každého zaměstnance
* Máme příjemné a moderní prodejny

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení

Praha

27500 Kč/měsíc