Farmaceutický rep: OTC produkty - vhodné i pro absolventy VŠ Brno (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro významnou zahraniční originální farmaceutickou společnost se sídlem v Praze hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici farmaceutického reprezentanta.

* Pozice jsou vhodné pro čerstvé absolventy VŠ přírodovědných, medicínských a farmaceutických oborů
* Ukončené VŠ studium ideálně přírodovědného, medicínského či farmaceutického zaměření
* Praxe ve farmacii výhodou, možné i pro absolventy
* Obchodní myšlení a dobré prodejní dovednosti
* Prezentační a komunikační dovednosti
* Výborné organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost
* pozitivní přístup k práci a chuť se vzdělávat
* Nutný je také řidičský průkaz sk. B s praxí a ochota cestovat

* Nástup možný dohodou / ideálně únor 2020

Náplň práce

• Pravidelné návštěvy klientů a zodpovědnost za prodejní výsledky ve svěřeném regionu
• Podpora prodeje OTC léků v lékárnách
• Udržování a rozvíjení vztahů s klienty, vyhledávání nových příležitostí
• Účast na odborných akcích
• Reporting

Nabízíme

• Zázemí stabilní zahraniční společnosti s velmi dobrým postavením na trhu
• Odborné zaškolení
• Služební automobil, notebook, mobilní telefon
• Dobré finanční ohodnocení (fix + bonusy)
• Odborný i profesní růst

Brno

30000 - 33000 Kč/měsíc