Asistent manažera provozu Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

* Zodpovědný a prozákaznický přístup k práci

* Chuť se naučit něco nového

* Alespoň pár let zkušeností v gastronomii

Náplň práce

Hledáme energického a empatického Zástupce provozního manažera, který má ambice stát se do budoucna šéfem provozu.
Potřebujeme:

* Týmového hráče, kterému záleží na společných cílech, a který dokáže být svému manažerovi stoprocentní oporou

* Administrativně a organizačně schopnou osobu, která se nezalekne pravidelné práce v Excelu a denní práce s pokladním systémem Septim

* Člověka, na kterého je spolehnutí, je loajální a flexibilní

Nabízíme

* Pracovní smlouvu na dobu neurčitou

* Práci od pondělí do pátku, volné víkendy a státní svátky

* Žádné kompromisy kolem peněz, minimální základ a peníze bokem u nás nečekejte

* Máte nárok na výhodné tarify a podmínky u našich partnerů a dodavatelů

* Vstupné do ZOO a slevy na různé kulturní akce, například vstupenky se slevou do Studia DVA

* Zdarma k vyzkoušení na jeden měsíc Multisport kartu

* Nabízíme dotované stravování

* Pořádáme firemní akce, soutěže a eventy pro rodiny s dětmi

Praha

27000 - 33000 Kč za měsíc