Buď hrdý/á na to, co prodáváš… Brigáda v Bushmanu, Pardubice Pardubice (neaktivní nabídka)

Požadavky

Do našeho týmu dobrodruhů na prodejně v Paláci Pardubice hledáme parťáka na dohodu o provedení práce tj. brigádu!

Chceš si přivydělat v super partě a pohybovat se v prostředí jako z Indiana Jonese?
Máš dobrou náladu, pracuješ na sobě a jsi týmový hráč?
Nevadí ti práce nejen ve všední den, ale i o víkendech, státních svátcích...prostě nám pomůžeš ve svém volnu pokrýt prodejnu?
Jsi plnoletý/á?

Tak to se přidej k nám a buď u rozvoje „lovebrandu“ BUSHMAN, tradiční české značky s velkým potenciálem.

Náplň práce

Outdoorové a volnočasové oblečení a vybavení BUSHMAN navrhujeme pro muže a ženy, kteří milují svobodu a cestování, objevování a dobrodružství. Řídí se rozumem, ale i instinktem a mají silný respekt k přírodě.

Na této pracovní pozici Tě čekají úkoly všeho druhu. Od komunikace se zákazníkem, přes práci s našimi produkty až po péči o vizuální stránku prodejny. Rozhodně se u nás nebudeš nudit!

Nabízíme

A proč právě k nám?
• Protože se nebereme moc vážně a jsme pozitivní rebelové, držíme slovo a nelžeme.
• Protože respektujeme přirozenost a lidskost.
• Protože kvalita je pro nás důležitá nejen u zboží, ale taky u lidí.
• Protože Tě všechno naučíme.
• Protože jsme značka s příběhem. S příběhem, který můžeš ovlivnit i Ty.
• Protože jsme BUSHMAN!

Poznámka

V případě, že Tě naše nabídka zaujala, pošli, prosím, své CV sem: jajinkakaka@seznam.cz . Nezapomeň uvést název pozice a město.

Pardubice

90 - 110 Kč za hodinu