Skladník/ice Bushman Nespeky (neaktivní nabídka)

Požadavky

Do našeho týmu pohodářů do logistického centra BUSHMAN (Městečko-Nespeky 75, Čerčany) hledáme posilu na pozici skladník. Na plný úvazek, pracovní doba PO-ČT 7:30 - 17:00 a Pá 8:00 – 12:00.

Samostatnost je Tvé druhé jméno, jsi iniciativní a je na Tebe spoleh?
Nezalekneš se, když se řekne Excel nebo Outlook?
Upřednostňuješ fyzickou práci a pohyb před sezením na židli?

Ano? Tak to se přidej k nám a buď u rozvoje „lovebrandu“ BUSHMAN, tradiční české značky s velkým potenciálem.

A jestli k tomu ještě navíc umíš řídit auto a víš, co je „ještěrka“, bude to skvělé!

Náplň práce

Co Tě v našem skladu čeká?

• Příjem zboží, které k nám přijíždí v obřích kontejnerech z výrobních závodů, ale i toho, které proudí z prodejen v malých krabicích.
• Zpracování a příprava objednávek z prodejen – bez dobrého zásobování nemají co prodávat.
• Vychystávání zakázek z e-shopu – krabice a krabičky, kontrola obsahu, balení a posílání těm správným lidem na tu správnou adresu.
• Tisíce nachozených kroků, apky v mobilu budou vrnět radostí.
• Inventury, papírování, zametání a prostě všechno, co je potřeba, aby vše šlapalo, jako dobře promazaný stroj.
• A hlavně! Usměvaví a pohodoví lidé, ženy a muži, kteří svou práci mají rádi a dávají do ní kus srdce.

Nabízíme

A proč právě k nám?

• Protože jsme značka s příběhem. S příběhem, který můžeš ovlivnit i Ty.
• Protože se nebereme moc vážně a jsme pozitivní rebelové, držíme slovo a nelžeme.
• Protože respektujeme přirozenost a lidskost.
• Protože kvalita je pro nás důležitá nejen u zboží, ale taky u lidí.
• Protože Tě všechno naučíme.
• Protože Tě oblečeme do Bushmanu a když budeš mít pořád málo, budeš si moct nakoupit s výraznou slevou.
• Protože jsme BUSHMAN!

Poznámka

V případě, že Tě naše nabídka zaujala, pošli, prosím, své CV sem: martina.turinska@bushman.cz . Nezapomeň uvést název pozice!

Nespeky

20000 - 21000 Kč za měsíc