Portfolio/product manager (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho klienta, významnou distribuční farmaceutickou společnost se sídlem v Praze, hledáme kandidáta se zkušeností v sales a marketingu.
* VŠ – lékařství, farmacie, vet příp. biologie, chemie nutná
* Zkušenost v hospital businessu
* Praxe v SALES či MARKETING ve farmacii nutná
* Dobrá znalost AJ (slovem a písmem) nutná
* Výborné organizační schopnosti a komunikativnost
* Zodpovědnost, analytické schopnosti, aktivita
* Schopnost vedení a motivace malého týmu reprezentantů
* Bydliště Praha či okolí
* Nástup ihned / dohodou

Náplň práce

* Odpovědnost za úspěšnost a rozvoj svěřeného portfolia na českém trhu
* Tvorba, řízení a implementace marketingových a prodejních strategií
* Průzkumy trhů, sledování konkurence a situace na trhu
* Vyhledávání nových obchodních příležitostí, rozvoj portfolia a zavádění nových produktů
* Vedení, motivace a kontrola malého týmu reprezentantů
* Jednání s VIP klienty
* Práce především v kanceláři ale i v terénu (4 : 1)
* Přímá podřízenost a reporting GŘ

Nabízíme

* Rozmanitou práci v prestižním oboru
* Práci v menším týmu soukromé společnosti
* Pracoviště Praha / cestování v rámci ČR
* Odpovídající mzdové podmínky
* Služební automobil a další výhody

60000 - 75000 Kč/měsíc