■ Lékař - Gynekolog ■ i bez atestace (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho významného klienta zaujímající silnou pozici v oblasti poskytování gynekologicko-porodnických služeb, hledáme vhodného kandidáta na výše uvedenou pozici:
■ Praxe v oblasti ultrazvukového screeningu výhodou, nikoli však podmínkou
■ Ochotu pracovat v ambulantní gynekologické a porodnické praxi
■ Altruistický a profesionální přístup k pacientům
■ Schopnost dodržovat nastavenou úroveň poskytovaných služeb

Náplň práce

■ Poskytování preventivní, diagnostické a léčebné lékařské péče, související s příslušnou terapeutickou oblastí, a to včetně poradenské činnosti
■ Provádění ultrazvukových a jiných screeningových vyšetření prostřednictvím nejmodernějšího přístrojového vybavení

Nabízíme

■ Možnost práce na plný, ale i částečný úvazek
■ Nadstandardní platové podmínky
■ Atraktivní a velice moderní zázemí společnosti v širším centru Prahy
■ Individuálně nastavitelný balíček firemních benefitů
■ Nástup možný ihned / dohodou

70000 - 110000 Kč/měsíc