Lékař genetik - bez atestace - 35 000 Kč (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro naše klienta, luxusní - nestátní zdravotnické zařízení, působící v oblasti poskytování nejmodernějších zdravotnických služeb, hledáme lékaře bez atestace:
■ Zájem o obor lékařské genetiky
■ Anglický jazyk na úrovni aktivní komunikace s pacientem
■ Uživatelská znalost práce na PC, výhodou je znalost práce s lékařskými SW aplikacemi (typu Open Lims apod.) výhodou.
■ VÝHODOU (nikoliv podmínkou) - specializační vzdělání v oblasti interní medicíny
■ Schopnost týmové spolupráce
■ Aktivní a zodpovědný přístup k práci
■ Spolehlivost a časová flexiblita
■ Excelentní komunikační dovednosti

Náplň práce

■Doplnění atestace
■Provádění nejmodernějších screeningových programů, vč. genetického vyšetření
■ Práce s VIP klientelou - individuální rozvržení časového harmonogramu vyšetření, komunikace s klienty, interpretace výsledků vyšetření, aj.

Nabízíme

■ Motivující finanční ohodnocení a příležitost k profesnímu i osobnímu růstu
■ Velmi široký, individuálně nastavitelný balíček firemních benefitů
■ Práci v multidisciplinárním prostředí (výzkum, marketing, obchod, IT apod.)
■ Zázemí prosperující a perspektivní společnosti s mezinárodním přesahem
■ Moderní a příjemné pracovní prostředí
■ Pracoviště v centru Prahy či Pardubicích

35000 - 45000 Kč/měsíc