Hledáme disponenty MKD - Stříbro (neaktivní nabídka)

Požadavky

Jsme otevření nejenom ostříleným disponentům, ale i juniorům s malou praxí v oboru doprava, spedice a logistika.
Máme víc volných míst.
- Čeká Vás vyhledávání nových dopravních a spedičních společností
- Budete s těmito společnostmi navazovat úzké vzathy
- Nemine Vás ani komunikace s řidiči
- Čeká Vás optimalizace procesů
- Budete sledovat zásilky a řešit případné problémy
- Přispějete k budování vztahů se zákazníky a dopravci

Náplň práce

- Ohledně výše mzdy se dohodneme na pohovoru, my hodnotíme Vaši práci dle zkušeností, které nám vy nabídnete.
- Budete odpočatí, protože máme 25 dní dovolené
- Nebudete hladovět, protože Vám dáme stravenky
- Přispíváme na penzijní připojištění
- Na pracovišti máme drobné občerstvení a nápoje zdarma

Nabízíme

- Nebojíte se komunikovat a to i v anglickém jazyce
- Máte již alespoň malou zkušenost jako dispečer/ disponent/ specialista logistiky atp.
- Orientujete se na současném dopravně-spedičním trhu
- Disponujete ŘP sk. B

25000 - 45000 Kč/měsíc