Servisní technik s vyhláškou 50, § 6 (Praha 9) (neaktivní nabídka)

Požadavky

V těchto provozech můžete být každý den, budete v nich totiž pečení vaření.

Hledáme samostatného servisního technika, který bude jezdit ke klientům z oblasti pekáren, cukrárenské výroby a retailových řetězců.
Potřebujeme novou posilu, nejedná se tedy o žádný záskok nebo náhradu, počítáme s Vámi dlouhodobě.

* Budete provádět montáž, servis a údržbu pekáren, pecí, hnětačů, šlehačů a dalších strojů.
* Budete mít k dispozici plně vybavené auto, budete jezdit v regionu Čechy (Moravu obslouží kolegové). Měl/a byste mít dobrou dostupnost do Horních Počernic kvůli náhradním dílům a administrativě.
* jsme česká firma, komunikativní angličtina nebo němčina není nutná
* Nebudeme Vás zahlcovat složitou administrativou, vyplníte montážní list.

Náplň práce

* vyhláška 50, §6 je nutností, bez ní se bohužel nedomluvíme
* ochotu cestovat v rámci ČR, musíte být aktivním řidičem sk. B
* Na pohovoru mě bude zajímat, jaké zvládáte mechanické a elektro opravy
* 1x za 6 týdnů je třeba držet víkendovou pohotovost, za kterou budete odměněni

Nabízíme

* technici tady mají většinou 35 - 40.000 Kč, záleží na Vás, jak budete plnit své pracovní povinnosti - ke mzdě počítejte i stravenky, cesťák a pohotovost
* Preferujeme dlouhodobou spolupráci a proto nastoupíte na HPP na dobu neurčitou.
* V práci můžete být hned, jak vyjdete z domu, služebním autem totiž budete jezdit až domů a pracovní doba se Vám bude počítat, když vyjedete ke klientům, máte ho doma kde zaparkovat?

35000 - 40000 Kč/měsíc