Zkušený/á disponent/ka MKD (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho klienta, silnou mezinárodní spediční a logistickou společnost, hledáme šikovného kandidáta/tku s potenciálem růst na uvedenou samostatnou pozici v Olomouci.
* Ukončení SŠ vzdělání
* Aktivní znalost AJ anebo NJ velkou výhodou
* Zkušenost v oblasti kamionových přeprav
* Velmi dobré komunikační dovednosti
* Přehled v dopravě, dobré organizační schopnosti
* Komunikativnost, spolehlivost, flexibilitu, pečlivost

Náplň práce

* Kompletní zpracování obchodních případů na kamionovou přepravu CVZ a dokládky
* Komunikace s klienty
* Komunikace a jednání s dopravci
* Vytváření nabídek přeprav pro klienty
* Vedení příslušné dokumentace a evidence
* Spolupráce v rámci mezinárodní sítě společnosti

Nabízíme

* Zázemí perspektivní mezinárodní logistické společnosti
* Motivující finanční ohodnocení a další benefity
* Možnost kariérního růstu na vedoucí pozici

30000 - 50000 Kč/měsíc