Skladník s VZV a ŘP sk. C, 33 500 Kč - jedna směna, Čakovice Praha 18 (neaktivní nabídka)

Požadavky

- průkaz VZV
- ŘP skupiny C
- znalost práce na PC
- strojnický průkaz pro kolové nakladače výhodou

Náplň práce

Pro stabilní českou společnost hledáme SKLADNÍHO / ŘIDIČE s průkazem sk. C a rovněž VZV.

Náplň práce:
- řízení nákladního vozu
- vykládka i nakládka materiálu a zboží pomocí VZV
- zajištění výdeje materiálu do výroby
- kompletace a příprava zakázek k expedici
- zodpovědnost za stav skladu materiálu a hotových výrobků

Mzda: základ 33 500 Kč + příplatky za přesčasy
Lokalita: Praha - Čakovice
Směny: pouze jedna, po-pá (možnost přesčasů i práce o víkendech za příplatky)

Nabízíme

Benefity:
- týdenní pracovní dobu 37,5 hod
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- příspěvek na penzijní připojištění

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Praha 18