Asistentka s Excelem jako zástup za MD až 38 000 Kč Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

Hledáme šikovnou asistentku jako zástup za mateřskou dovolenou od července 2020 do konce roku s 70% možností prodloužení. Pokud zvládáte Excel levou zadní a mluvíte anglicky, pak zašlete CV :).
• Vzorky léčivých přípravků (kontrola, archivace protokolů, reporting)
• Kontrola najetých km (vyúčtování)
• Zápis, třídění a distribuce pošty Field Force
• Kompletace darovacích smluv a smluv o odborné spolupráci (zápis, kontrola správnosti údajů, kompletace – certifikát/přednáška/schvalovací formulář)
• Administrativa schválených formulářů na Field Force akce (zápis, scan, odeslání reps)
• Vystavení + letáky – objednávky na lékárnu, fakturace, kontrola a kompletace smluv o nájmu, evidence, Darovací smlouvy
• Tvorba Due Diligence formulářů inicializované Field Force
• Kontrola týdenních plánů reprezentantů
• Evidence GDPR
• Práce s CRM systémem MIS (kontrola dovolené, týdenních plánů, reporty vzorků, ad hoc reporty)
• Zajišťování kurýrní služby pro potřeby FF
• Odesílání prodejů Field Force (týdenní, měsíční IMS + měsíční prodeje na lékárny)
• Přijímání návštěv, pošty

Náplň práce

• dobré finanční ohodnocení - 33 - 38 000 Kč dle profilu
• fajn šéfa a zázemí stabilní farmaceutické firmy
• MT i pro vlastní použití (možnost tarifu mobilního operátora pro rod. příslušníky)
• stravenky v hodnotě 100 Kč
• roční bonus do výše 1 platu
• navyšování platu dle valorizace
• rizikové pojištění po dobu zaměstnaneckého poměru
• příspěvek na výuku anglického jazyka

Praha

33000 - 38000 Kč/měsíc