Autolakýrník - Praha (AŽ 55 000 KČ) Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

* Vyučení v oboru lakýrník
* Praxe výhodou
* Přesnost a důslednost
* Organizační a koordinační schopnosti
* Týmovou spolupráci

Náplň práce

Pro autorizovaný servis Škoda MOTOTECHNA SERVIS hledáme novou posilu na pozici autolakýrníka.

Jsou auta to, co Vás baví? Čeká na Vás přátelský tým profesionálů ve firmě, která je jedničkou na trhu.

V současné době hledáme vhodné kandidáty na pozici autolakýrník pro autorizovaný servis Škoda Auto.
* Příprava vozu před lakováním
* Koloristika-míchání odstínů,nástřik kontrolních karet
* Lakování dílů karoserií vozidel
* Kontrola kvality provedených přípravných prací
* Práce s programem Standox Home
* Leštění po lakování

Nabízíme

* Práce v autorizovaném servisu Škoda Auto
* Smlouvu na dobu neurčitou
* Zajímavé finanční ohodnocení
* Nástup možný ihned
* Propracovaný systém školení
* Směny PO-PÁ,
* Směny PO-PÁ, 8/9:00 - 16/17:30
* Firemní benefity - slevy na sport, kulturu, dovolenou

Praha

35000-40000