Expedient/ka ve skladu - Praha 3 (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho klienta, menší společnost zabývající se účetnictvím a logistikou pro distributorské zdravotnické společnosti, hledáme kandidáta/tku na pozici Expedient/ka ve skladu na Praze 3.
- SŠ/VŠ ekonomického směru
- zkušenosti na obdobné pozici vítány
- nutná pečlivost a samostatnost a spolehlivost
- fyzická zdatnost (manipulace s balíky o max. hmotnosti 15 kg)
- velmi dobrá znalost práce na PC

Náplň práce

- výstupní položková kontrola odesílaného zboží
- balení expedovaných dodávek
- odesílání dodávek poštou a spedičními službami
- vedení evidence odesílaných a došlých dodávek
- odesílání listovní pošty
- zaskladnění
- 1 směnný provoz (Po - Pá)

Nabízíme

- výhodné platové podmínky
- zaměstnanecké výhody
- týden dovolené navíc
- nadstandardní zdravotní péče
- stravenky
- pracoviště v širším centru Prahy

23000 - 30000 Kč/měsíc