Obsluha testovacího zařízení Hradec Králové (neaktivní nabídka)

Tento inzerát již není aktivní. Inzerent ho stáhl z nabídky. Prosím vyberte si z podobných aktivních inzerátů.

Požadavky

Hledáte práci v Hradci Králové? Je pro Vás atraktivní pracovat pro úspěšnou mezinárodní firmu? Chcete být součástí dobrého týmu a každý měsíc mít jistotu spolehlivé výplaty? Pak hledáme do týmu možná právě Vás. :-)

Chceme vás, jestliže:
Jste samostatný, pečlivý a manuálně zručný parťák.
Nevadí Vám práce na 2 směny (ranní a odpolední)
Máte řidičský průkaz a nebojíte se ho používat.
Nebojíte se vyřídit sem tam něco na počítači.

Máte u nás plusové body, pokud máte navíc:

Střední školu s maturitou technického směru – v praxi využijete například schopnost číst technické výkresy a dokumentaci.
Průkaz obsluhy VZV nebo průkaz jeřábník/vazač nebo dokonce obojí.

Náplň práce

Když se domluvíme na spolupráci, budete:
se podílet na testování produktů ve vývojovém a zkušebním centru tím, že připravíte produkty a pomocný materiál na testy – čas od času nám končí dosavadní certifikace, objevují se nové požadavky ze strany legislativy, nebo je nutné provést testy v souvislosti s vývojem nových produktů nebo jejich úpravou.
Budete si sami připravovat testovací produkty ze skladových pozic ještěrkou, používat jeřáb k umístění produktů na testovací zařízení, budete řezat, měřit, montovat apod. Součástí Vaší práce bude práce ve výškách cca 3-5 metrů – jedná se o nárazovou práci ve výškách v externích laboratořích…

Budete chystat produkty pro externí testy (příprava vzorků) – produkty totiž testujeme nejen v naší firmě, ale také u externích firem a laboratoří, kam je potřeba testovaný materiál dopravit a na místě ho namontovat a připravit.

Budete ovládat testovací zařízení v oddělení výzkumu a vývoje prostřednictvím počítače, který testy řídí.

Občas budete cestovat a montovat produkty mimo závod Jedná se o služební cesty do externích laboratoří.

Budete pracovat v Hradci Králové a sem tam se vydáte na služební cestu. Budete součástí malého týmu 5 lidí, kteří aktivně podporují oddělení výzkumu a vývoje.

Jak často se jezdí na služební cesty?

Služební cesty absolvují všichni členové týmu a jedná se o cca 1 týden v měsíci, který strávíte služební cestou do externí laboratoře. Jezdíme nejčastěji do Popradu do Slovenské republiky, některé cesty jsou také po České republice.

Jaká bude pracovní doba?

Práce je obvykle rozvržena do jedné směny 6:00 – 14:15, ale v případě vyšších pracovních objemů chodí tým na 2 směny, tedy také v čase 13:45 – 22:00.

Nabízíme

Vaše spokojenost nás zajímá. Proto pro Vás máme připravené například tyto benefity:
5 týdnů řádné dovolené
Firemní kantýna a stravování – máme v areálu vlastní dobře zásobenou kantýnu, kam se dováží i teplé obědy. Výběr je ze 4 jídel a ceny naše firma dotuje.
Cafeteria – v systému CAFETERIA si můžete vybrat benefit šitý vám na míru. Funguje to tak, že vám na kartu dáme pravidelně určitý obnos, který utratíte podle svého uvážení.
Parkoviště, kolárna, zastávka MHD přímo před firmou – pokud budete jezdit do práce autem, připravili jsme pro vás firemní parkoviště. Pro cyklisty máme vlastní uzavřenou kolárnu a také sprchu. Před firmou je i zastávka MHD.
A další...

Poznámka

V případě zájmu prosím nejprve pošlete profesní životopis k seznámení.

Hradec Králové