Celní deklarant/ka - Praha západ (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho klienta, stabilní spediční a logistickou společnost, hledáme vhodné kandidáty či kandidátky na výše uvedenou pracovní pozici.
* Dokončené SŠ/ VŠ vzdělání
* Alespoň základní anglického jazyka – v rámci celního řízení
* Zkušenosti v oblasti celní deklarace výhodou (možnost pro zkušené i juniory)
* Dobrou znalost práce na PC
* Samostatnost, velmi dobré komunikační schopnosti
* Vysoké pracovní nasazení, pečlivost, smysl pro týmovou práci

Náplň práce

* Řešení celní problematiky
* Komunikace s celnicí (zajištění odbavení) a s interním oddělením logistiky
* Práce s celním systémem, koordinace celních aktivit
* Zadávání priorit pro proclívání zásilek
* Vystavování celních dokladů (JCD), vedení evidence příslušných dokladů

Nabízíme

* Zázemí stabilní české společnosti
* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Přátelský kolektiv
* Firemní benefity a bonusy
* Nástup ihned/ dohodou

25000 - 35000 Kč/měsíc