Lakýrník mokrého lakování Slaný (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho klienta, který je silným hráčem na výrobním trhu, hledáme do jeho závodu ve Slaném lakýrníka mokrou cestou. Rád si pohovořím i s člověkem, který si stříká doma auta pro radost atd.

Zkušenosti s mokrým lakováním, klidně i mimo výrobní sektor
Spolehlivost a zodpovědnost
Ochota pracovat na 3 směny

Náplň práce

Lakování kovových nástaveb mokrou cestou v lakovací lince
Lakování základního a vrchního laku
K dispozici všechny potřebné ochranné pomůcky pro bezpečné lakování
Práce na 3 směny - pondělí až pátek
Nástup rovnou do kmene

Nabízíme

Mzda na základě požadavku a zkušeností – není limitována!
Náborový příspěvek 20.000Kč
Po většinu roku nadstandartní příplatky za směny
Příplatky za pohotovost
13. mzda
25 dní dovolené
Až 3 sick day – načítá se za dobu bez absencí
Dotované jídlo v kantýně – cena jídla 15-25Kč
Příspěvek na dopravu podle vzdálenosti
Příspěvek 400Kč na penzijní připojištění
Smlouva rovnou na dobu neurčitou
Vzdělávací kurzy
Firemní akce

Slaný