Interiérový truhlář Třemošná (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho klienta sídlícího několik kilometrů severně od Plzně hledáme v rámci rozšíření týmu vyučené truhláře, které láká atypická a různorodá výroba interiérů na zakázku a možnost se podívat na zajímavá místa a setkat se s zajímavými lidmi.

Vyučení v oboru truhlář
Zkušenosti s truhlářskou výrobou interiérů
Čtení technických výkresů
ŘP sk.B

Náplň práce

Truhlářská výroba typových a atypických interiérů, dveří, oken, nábytku atd.
Montáže u zákazníků – většinou v dojezdové vzdálenosti, zřídka v zahraničí
Vše podle výkresové dokumentace
Komunikace s technologem v rámci zakázky
Práce na 1 směnu
Dobrá dostupnost autobusem i vlakem z Plzně

Nabízíme

Mzda 28.000Kč
Jisté místo ve stabilní společnosti, která má neustále dostatek zakázek
Různorodost výrobků – každý z nich je originálem na zakázku
Možnost podívat se na zajímavá místa a setkat se zajímavými lidmi v rámci montáží
Dobré, přátelské prostředí, kde je celý tým jedna rodina
Ve firmě není nikdo nucen k přesčasům, pokud si někdo přesčas udělat chce, může si ho poté vybrat formou volna

Třemošná