Montážní práce - Liberec - 2 směny Liberec (neaktivní nabídka)

Požadavky

* zkušenost s montáží
* znalost ovládání PC a tabletu
* manuální zručnost
* znalost výkresové dokumentace
* spolehlivost
* zručnost a samostatnost

Náplň práce

Hledáme šikovného, samostatného dělníka se znalostí výkresové dokumentace do dvousměnného provozu v čistém prostředí.

Náplň práce:

* měření, stříhání a ohýbání trubek
* práce dle výkresové dokumentace
* montáž komponentů a jejich zapojování
* elektronická evidence operací
* údržba nástrojů a prostředí

Pošlete nám svůj životopis nebo zavolejte, rádi si s Vámi domluvíme osobní setkání.

Nabízíme

Benefity:
* stravenky v hodnotě 100 Kč
* příspěvek na dojíždění
* občerstvení na pracovišti několikrát do roka
* dotované automaty na teplé nápoje

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.

Liberec