Kontrola kvality - práce v sedě, pouze 2 směny, až 140Kč/h Brno (neaktivní nabídka)

Požadavky

Hledáme nové posily do našeho týmu, na kontrolu kvality kovových dílů nebo plastových obalů - nenáročná práce pro muže i ženy.

KDE? Brno Modřice nebo Velká Bíteš

Dvousměnný provoz - ranní a odpolední, 8 hodin

Co požadujeme?
dobrý zrak
manuální zručnost
pečlivost a chuť do práce

Náplň práce

Vizuální kontrola kovových dílů dle katalogu vad.
Jemné opracování otřepů. Hliníkové odlitky - kontrola
Nebo také kontrola plastových obalů - Velká Bíteš
Jedná se o díly lehké díly, střídává práce v sedě a ve stoje.

Nabízíme

ve zkušební době mzda 100kč/h + 20Kč/h variabilní složka
po zkušební době mzda 110kč/h + 20-30Kč/h variabilní složka
+ příplatky za směnnost, svátky, víkendy a přesčasy
výkonové prémie
stravenky 100Kč
cafeterie
a další benefity

Poznámka

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis nebo volejte 775 884 766!

Brno

100 - 140 Kč za hodinu