Servisní technik - zdravotnická technika/ Čechy (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro významnou německou společnost, působící v odvětví Farmacie a Medical Devices, hledáme pro pobočku sídlící v Praze vhodného kandidáta na pozici Servisní technik - enterální a infuzní technika pro region Praha, střední a východní Čechy.
• SŠ/VŠ vzdělání v oblasti biomedicínského inženýrství/elektro
• Zkušenost se servisem zdravotnických technologií
• Manuální zručnost
• AJ komunikativní (technická dokumentace, školení v zahraničí)
• Vyhláška 50. par. 6
* ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Náplň práce

• Plánování a organizace servisní činnosti (zabezpečení servisu a oprav, pravidelné údržby, BTK, revizí a preventivních prohlídek)
• Péče o stávající zákazníky a zařízení
• Instalace nových zařízení a jejich uvedení do provozu
• Školení odborného zdravotnického a technického personálu nemocnic
• Vedení a aktualizace databáze technických zařízení
• Tvorba reportů a vkládání dat do systémů společnosti
• Aktivní spolupráce napříč jednotlivými odděleními (zejména s obchodníky a logistikou)
• Aplikace firemních strategií
• Zvyšování profesních znalostí a kvalifikace

Nabízíme

• Příjemné pracovní prostředí a práci s prestižními produkty
• Notebook, mobilní telefon, automobil k soukromému použití
• Možnost profesního růstu
• Odborná školení
• Mzda dle profilu - 35-36 000 Kč
• Bonus 10 % z roční hrubé mzdy
• Nástup leden popř. dohodou

30000 - 43000 Kč/měsíc