Picker - práce se skenerem, bez noční směny (neaktivní nabídka)

Požadavky

- Zkušenost s prací ve skladu
- Zkušenost s prací na PC a se skenerem
- Ochota pracovat v dvousměnném provozu

Náplň práce

Baví Tě práce ve skladu?

Máš alespoň krátkou zkušenost s prací se skenerem?

Hledáme muže i ženy na pozici picker.

Přidej se k nám a budeš dělat to, co Tě baví. Denně budeš pracovat se skenerem, načítat zboží, vyhledávat zboží v regálech, připravovat zboží pro danou zakázku.

Ozvi se nám, rádi Tě poznáme!

Nabízíme

Benefity:
- smlouva na HPP
- základní mzda 135 Kč/hod. + bonusy
- bonusová složka až 35 Kč/hod. navíc k základní mzdě
- bonus za odpracované směny 10 Kč/hod. navíc k základní mzdě
- odměna za celý odpracovaný měsíc 500 Kč/měs.
- dotované stravování (55% hrazeno firmou)
- v případě potřeby zajištěné ubytování s příspěvkem zaměstnavatele
- možnost záloh
- firemní doprava zdarma

Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce.