Montážník, kompletace strojů a zařízení, 25.000 Kč Poříčí nad Sázavou (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost zabývající se výrobou techniky na odsávání kouře vznikajícího při svařování, hledáme vhodné uchazeče na pozici Interní montáže - kompletace strojů a zařízení. Nástup leden 2021. Pracoviště Poříčí n. Sázavou.

- čistý trestní rejstřík
- spolehlivost, pečlivost, orientaci na detail, zodpovědnost
- manuální zručnost
- zkušenosti s komplementací výhodou

Náplň práce

- montáž a kompletace nového produktu na výrobní lince, včetně balení (šroubování, nýtování, spojování elementů, montáže těsnění)
- testování zkompletovaných výrobků

Nabízíme

- měsíční ohodnocení 25.000 Kč
- spolupráce na HPP
- benefitní systém nabízející příspěvek na stravování, podniková jídelna, možnost využití firemního fitness centra, navýšený přesčasový příplatek za práci v sobotu a neděli 35%
- pracoviště Poříčí nad Sázavou

Poříčí nad Sázavou

25000 Kč za měsíc