Neváhej a pracuj jako obráběč konvenčních strojů v Chotěboři Chotěboř (neaktivní nabídka)

Požadavky

Hledáme dynamické osobnosti se smyslem pro zodpovědnost a zájmem o technologie, inovace a profesní růst!
Společnost GCE ve spojení s širokým produktovým portfoliem, inovativními procesy a technologiemi, poskytují našim zaměstnancům dynamické pracovní prostředí s velkým potenciálem pro další růst!

Vyučení v oboru obráběč kovů, mechanik strojů a zařízení apod.
Praxi na obdobné pozici
Orientaci ve výkresové dokumentaci
Základní znalost práce s měřidly
Aktivní přístup a ochotu podílet se na drobných zlepšení

Náplň práce

Budeš pracovat na konvenčním stroji (soustruh, frézka)
Budeš vyrábět komponenty pro medicínu a průmysl podle technických postupů, návodek a výkresů
Budeš pracovat s nástroji (broušení a příprava)
Pracovat s měřidly a uvolňovat kusy do výroby
Na výběr máš jednosměnný nebo dvousměnný provoz nebo třísměnný (dle požadavků)

Nabízíme

Finanční benefity

příspěvek na penzijní připojištění
příplatky za směnnost nad rámec zákoníku práce
odměny za dárcovství krve při získání Jánského plakety
variabilní složka mzdy (bonusy za kvalitu a produktivitu a také fond vedoucího)
dotovaná káva (od 3 Kč)
příspěvek na obědy (55 % skutečné ceny hradí firma)

Podpora zdraví a relaxace

5 týdnů dovolené (1 týden nad rámec zákona)
zkrácená délka pracovní doby na 7,5 hodiny denně
flexibilní pracovní doba - technické a administrativní pozice
vitamínové dny
1 000/1 500 bodů měsíčně do Cafeterie
roční dárkový balíček

Kultura, rekreace a sport

zájezdy a muzikály

Péče o zaměstnance

vánoční večírek, vánoční akce pro děti zaměstnanců
věrnostní odměny a odměny při životním výročí
jazykové kurzy, odborná školení apod.
příjemné pracovní prostředí (nízký hluk, čistota, vzduch)
další benefity a akce dle aktuální nabídky

Chotěboř