Údržbář elektro kousek od Klatov - vhodné i pro absolventy Janovice nad Úhlavou (neaktivní nabídka)

Požadavky

Do výrobní společnosti kousek od Klatov hledáme zkušené, ale i juniorní elektrikáře do oddělení údržby, kteří se postarají o chod strojů ve výrobě, ale i o elektroinstalaci v rámci objektu.

Vzdělání se zaměřením na elektro - možný i absolvent
Zkušenosti s elektroúdržbou strojů
Vyhláška 50, §6 a vyšší
ŘP sk.B velkou výhodou

Náplň práce

Údržba elektrických částí výrobních zařízení na výrobních úsecích
Opravy výrobních strojů, automatů a zařízení
Podílení se na elektroinstalaci budov a strojů
V případě potřeby ovládání robota na vstřikovně
Nákup materiálu pro elektroinstalaci
Spolupráce s mechaniky v rámci údržby
Vedení náhradních dílů

Nabízíme

Základní mzda 25.000 - 33.000Kč
Prémie 30%
Příplatky a mimořádné odměny
Průměrná mzda s příplatky 34.000 - 39.000Kč
13. mzda
Příspěvek na dojíždění 2.80Kč/km
25 dní dovolené
5 Sick Days
Příspěvek na školkovné - školka přímo v areálu
Jazykové kurzy
Závodní stravování
Multisport karta
Jubilejní prémie

Janovice nad Úhlavou