IT analytik - konzultant (ž/m) SFŽP Praha Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

Baví Vás svět IT? Hledáte práci, kde uplatníte analytické myšlení a zároveň Vám komunikace nečiní problém? Výborně! Do našeho přátelského týmů hledáme novou posilu, která bude odborně a technicky zdatná, ale zároveň i komunikativní, jelikož bude často v kontaktu s ostatními zaměstnanci napříč celou organizací.

Jak se Vás představujeme?

- praxi v oboru IT máte minimálně 2 roky;
- vyznáte se v IT technologiích (porozumíte jazyku SQL, XML, Javascript - základní znalost objektivně orientovaného
programování výhodou);
- znáte UML, porozumíte byznys procesům organizace, dokážete je uchopit a navrhnout jejich implementaci v informačním
systému;
- myslíte analyticky, problémy řešíte komplexně;
- jste spolehlivá a flexibilní osobnost s dobrými komunikačními schopnostmi;
- umíte samostatně rozhodovat a navrhovat efektivní řešení požadavků;
- dokážete se orientovat nejen v technických příručkách, ale i metodických dokumentech a zákonech;
- komunikace v anglickém jazyce Vám nečiní problémy.

Co od Vás požadujeme?

- VŠ vzdělání magisterského stupně (SŠ nebo VŠ technického zaměření);
- státní občanství ČR, popř. cizí státní občanství (občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je
smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru);
- trestní bezúhonnost;
- svéprávnost a zdravotní způsobilosti.

Náplň práce

Co Vás u nás čeká?

- analýza požadavků a konzultační činnost spojená s vývojem IS;
- spolupráce na tvorbě zadání pro dodavatele IS;
- koordinace a vedení týmu testerů, zpracování jejich podnětů a formulace nedostatků/úprav pro zapracování;
-podílení se na analýze výsledků testů, včasné podchycení vad a následného řešení;
- analýza dat, tvorba reportů a kontrolních sestav;
- aplikační programová podpora uživatelů výpočetní techniky;
- spolupráce na doporučeních a návrzích nejnovějších IS;
- tvorba podkladů a komplexních zadání pro výběrová řízení.

Nabízíme

Co Vám nabídneme?

- služební poměr na dobu určitou neurčitou;
- platové zařazení dle nařízení vlády č. 304/2014 Sb., o platových poměrech státních zaměstnanců
(13. platová třída v rozpětí 27 980 – 41 290 Kč dle dosažené praxe);
- nenárokové složky platu (osobní příplatek v závislosti na schopnostech, dovednostech a výkonu, mimořádné a motivační
odměny v návaznosti na plnění stanovených úkolů);
- perspektivní a zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu.

Benefity:

- 5 týdnů dovolené;
- 2 dny placeného volna pro rodiče dětí do 10-ti let věku;
- 5 sick days;
- stravenkový paušál;
- Fond kulturních a sociálních potřeb (8.400,- Kč);
- pružná pracovní doba;
- jazyková výuka na pracovišti (možnost výběru z AJ, NJ, FR);
- možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje;
- akce pro děti zaměstnanců (Dětský den, Mikulášská …)
- zaměstnanecké sportovní akce a teambuildingy;
- účast na odborných exkurzích.

Poznámka

Další informace:

Nástup: duben 2021 nebo dle dohody
Místo výkonu práce: Olbrachtova 2006/9, Praha 4 (přímo u stanice metra C Budějovická)
Pracovní zařazení v rámci SFŽP ČR: Odbor IT, Oddělení vývoje a správy IS

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte se přihlásit do výběrového řízení zasláním Žádosti o přijetí do služebního poměru a strukturovaného životopisu v českém jazyce nejpozději do 8. 3. 2021 dle PODMÍNEK UVEDENÝCH V OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ---------> https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/aktualne-volna-mista/detail/?id=290

V případě potřeby kontaktujte Kateřinu Vachalíkovou na tel: 608 230 823.

Budeme se na Vás těšit! :)

Web SFŽP ČR: https://www.sfzp.cz/
Web SFŽP ČR/kariéra: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/
U nás na Fondu: https://www.sfzp.cz/o-sfzp-cr/kariera/u-nas-na-fondu/

Praha