Elektrokonstruktér – vhodné i pro juniory Jihlava (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro ryze českou společnost, zabývající se opravami, modernizacemi a výrobou lokomotiv a dalších kolejových vozidel, hledáme do týmu elektro konstruktérů a projektantů nové kolegy – buduje se nové oddělení a vznikají volná pracovní místa.

min. SŠ vzdělání v oboru elektro
praxe v elektrokonstrukci a projektování alespoň jeden rok
orientace ve výkresové dokumentaci
znalost elektroprojekčních programů
proaktivní přístup
samostatnost, ale zároveň umět spolupracovat se svými kolegy v týmu

Náplň práce

tvorba projektové, konstrukční a výrobní dokumentace
navrhování inovativních řešení
spolupráce s ostatními úseky výroby
podílení se na zkouškách a jejich vyhodnocení
spolupráce při zpracování podkladů k jednotlivým zakázkám

Nabízíme

práci ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
nadstandardní platové ohodnocení
13. plat
školkovné 500 Kč/měs.
příspěvky na stravování/stravenky
6 dnů dovolené za rok navíc
odborné zaškolení od kolegů
příspěvky na životní nebo penzijní připojištění
odborné a rozvojové vzdělávání zdarma
nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Jihlava

Jihlava