Aplikační specialista - CRM Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

Baví Vás podpora, monitoring a optimalizace aplikací a systémů?
Máte zkušenost s middleware?
Chcete používat angličtinu?

Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta, dynamickou finanční společnost, hledáme kandidáta na pozice Specialisty aplikací a systémů. Budete součástí menšího týmu aplikační podpory.

co budete dělat?
- zajišťovat podporu svěřených aplikací
- monitorovat a optimalizovat výkonnost aplikací a systémů
- analyzovat a řešit incidenty a požadavky od koncových uživatelů
- vést a aktualizovat dokumentaci, aktualizovat provozní deník apod.

co vám nabídneme
- zajímavou a motivující práci
- podporu profesního růstu a možnost seberealizace
- stabilní zázemí mezinárodní finanční skupiny
- nadstandardní zaměstnanecké výhody:
6 týdnů dovolené
příspěvek na stravování
cafeteria systém
příspěvek na penzijní / životní pojištění zaměstnance
příspěvek na vzdělávání, jazykové kurzy

co od vás očekáváme
- základní znalost Linux/Unix systémů a skriptování
- základní znalost Java based middleware aplikačních platforem
- obecná znalost principů fungování Java Virtual Machine (JVM)
- základní znalost ITIL
- znalost anglického jazyka - denní používání

jak se přihlásit
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "mám zájem".
Jakmile dostanu vaši odpověď, budu vás informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat na tel. čísle: 771 128 151.
Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivtewww.randstad.cz.

Praha

65000 - 80000 Kč/měsíc