Specialista/ka logistiky - Kolín Kolín (neaktivní nabídka)

Požadavky

Pro nadnárodní japonskou společnost zabývající se výrobou elektro svazků hledáme do týmu nového kolegu nebo kolegyni. Budete součástí nově vzniklého distribučního centra v průmyslové zóně Ovčáry a pravou rukou pro manažera logistiky.

min. SŠ vzdělání
komunikativní úroveň anglického jazyka – každodenní komunikace se zákazníkem
pokročilá znalost Excelu – kontingenční tabulky, grafy, reporty
zkušenosti z oblasti logistiky velkou výhodou

samostatnost, efektivnost a flexibilita

Náplň práce

zodpovědnost za celý sklad a pravidelné kontroly/inventury skladových zásob
kontrola dodávek z výroby (systémová kontrola a částečně i manuální)
pravidelné reporty o stavu zásob
každodenní práce v Excelu a skladovém systému

Nabízíme

zajímavou a pestrou práci
menší a přátelský tým
nadstandardní finanční ohodnocení
5 týdnů dovolené
nástup možný ihned

Místo výkonu práce: Průmyslová zóna Ovčáry

Kolín