Údržbář pro farmaceutickou výrobní halu Praha (neaktivní nabídka)

Požadavky

Místo výkonu práce: jihovýchodní okraj Prahy.
Hledáme zodpovědného a samostatného kandidáta, který bude zodpovídat za správu a funkci všech výrobních zařízení a procesních medií v naší výrobní hale.
-motivující finanční ohodnocení
-přátelský kolektiv
-práci v čistém a nezávadném prostředí
-dvousměnný provoz (6-14,30 či 13,30-21,30)
-možnost kariérního růstu
-odborné zaškolení

Náplň práce

- zodpovědnost za správný stav a funkce všech výrobních zařízení a procesních médií.
- preventivní údržba
- evidence náhradních dílů a spotřebního materiálu pro zařízení.
- zpracování podkladů pro standardní postupy úseku údržby
- spoluúčast při kvalifikacích, validacích a kalibracích
- zajištění pravidelných revizí vybraných tlakových nádob podle platných předpisů
- archivace technické dokumentace k výrobním zařízením
- seřizování zařízení včetně přestavby při změně produktu / formátu a zajištění a provádění oprav zařízení pro výrobu a balení
- průběžné vedení záznamů o opravách

Nabízíme

-ukončené VŠ nebo SŠ vzdělání elektrotechnického směru
-vyhláška 50/78 min. §6
-technické znalosti
-alespoň základní orientace v servisu
-manuální zručnost
-samostatnost a osobní zodpovědnost
-komunikativnost

Praha