Hledáme údržbáře – seřizovače do Čáslavi Čáslav (neaktivní nabídka)

Požadavky

Přidejte se do týmu tradiční české rodinné společnosti Zenit, která v Čáslavi vyrábí čistící prostředky!
Právě teď rozšiřujeme náš tým údržbářů – seřizovačů.
Neváhejte, čtěte dále!

Hledáme týmové hráče, kteří mají chuť do práce a dbají na kvalitu své práce.

Náplň práce

Náplní práce na pozici Údržbář – seřizovač je především:

příprava a seřizování technologií (plnící linky, etiketovací stroje, petomaty)
dohled nad kvalitou výrobků, opravy drobných závad
komunikace s mistry.

Práce probíhá ve dvousměnném provozu.

Nabízíme

Získáte zajímavou mzdu podle dosavadní praxe.
Budete pracovat v přátelském týmu české společnosti na hlavní pracovní poměr.
Ke mzdě navíc řada výhod, například:

příspěvek na penzijní připojištění
příspěvky na stravování
možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
zaměstnanecké slevy na produkty

a další.

Čáslav