Lákají tě CNC stroje? Tak hledáme právě tebe! Mzda od 25 000 Kč Vsetín (neaktivní nabídka)

Požadavky

* Zkušenost s obsluhou obráběcích strojů

* Chuť do práce

* Manuální zručnost

* Fyzická zdatnost

* Dobrý zdravotní stav

* Ochota pracovat ve vícesměnném provozu

Náplň práce

* Obsluha CNC strojů, pily, případně i dalších strojů

Nabízíme

* Odměnu za pracovní spolehlivost 500,- /měsíc

* Cafeterie ve výši 2.000,- /rok

* Příspěvek na údržbu pracovního oblečení ve výši 100,- /měsíc

* Příspěvek na stravování ve vlastní jídelně ve výši 55%

* Motivační mzdové ohodnocení

* Roční bonusový program

* Příspěvek na penzijní připojištění

* Masáže na pracovišti

* 4x ročně slosování o věcné ceny

* Příspěvek za doporučení nového kolegy

* Zvýhodněný mobilní tarif

Poznámka

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis nebo zavolejte na tel. číslo +420 737 234 546.
Budeme se těšit na spolupráci.

Vsetín

25000 - 28400 Kč za měsíc