Hledáme šikovného operátora CNC strojů – Mzda od 28 000 Kč! Valašské Meziříčí (neaktivní nabídka)

Požadavky

* Výhodou – vzdělání strojírenského směru

* Orientaci v technické dokumentaci

* Ochotu pracovat ve třísměnném provozu

* Dodržování pracovních postupů

* Samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Náplň práce

V současné chvíli obsazujeme tyto pracovní pozice:

* Práce na ohraňovacím lisu – ohýbaní dílů

* Obsluha CNC strojů – vysekávacího stroje nebo laseru

Nabízíme

* Stabilní zaměstnání se smlouvou na hlavní pracovní poměr

* Výkonnostní bonus

* Příplatky za odpolední a noční směny, svátky

* Stravenky v hodnotě 120 Kč

* Skvělá mzda

* Výborné pracovní podmínky – práce v čistém prostředí, přátelský kolektiv

* Vhodné i pro absolventy strojírenského oboru

* bez praxe

Poznámka

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis nebo zavolejte na tel.číslo +420 737 234 546.
Budeme se těšit na spolupráci.

Valašské Meziříčí

28000 - 32000 Kč za měsíc