Požadavky

Pro technologický startup zabývající se NLP technologiemi hledáme nového člena týmu na pozici frontend vývojář. Máš cit pro UX a zkušenosti s Javascriptem? Zajímáš se o umělou inteligenci a nechybí ti motivace? Staň se součástí vývojářského týmu a podílej se na vývoji inovativního produktu.

Co od tebe očekáváme?
◾ Perfektní znalost HTML, CSS a Javascript
◾ Základní znalost Java a frameworku Spring
◾ Víš co znamenají pojmy IDE Eclipse / IntelliJ, Maven a Git
◾ Angličtina na úrovni B2

Náplň práce

Budeš součástí týmu vývojářů, kteří pracují na inovativním no-code NLP produktu, který zákazníkům umožní analyzovat a vytvářet řešení založená na porozumění textu bez nutnosti kódování.
Co bude tvojí náplní práce?
◾ Budeš se starat o to, aby vizuální rozhraní produktu správně fungovalo a snadno se používalo

Nabízíme

◾ Flexibilní pracovní doba
◾ Práce z domova - 1x týdně
◾ 5 týdnů dovolené
◾ Kanceláře v centru Plzně
◾ Pravidelné teambuildingy a mimo pracovní akce

Plzeň